Все конкурсы на форуме приостановлены на неопределенное время.

Страницы: (4) 1 2 [3] 4  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению )

> Зірка + Зірка
Екатерина
Цитата
Хто дивився - як там дал розвиваось, кого погнали?

oliana, я смотрела. К моему огромному сожалению ушли Гришко-Писанка cry.gif На голосование вышли три пары, жюри оставили Писаренко-Кричевский wallbash.gif , а зрители оставили Дорна-Фролову. Если еще и победителями сделают Писаренко-Кричевский, ну это будет позорище. Они же не поют, только дурачатся. А сильные пары выбывают
oliana
Екатерина, дивно, дуже дивно! Як же це так. вони ж були фаворитами на поротязі всього часу!
Мені також той плоский гумор Кричевського-Писаренка зовсім не по душі...
Ну і Білик-Звєрєв - це аткож нічого крім епатажу.
А Фролова своєю пошлістю вже всіх дістала!
Тепер навіть не знаю - чи мені цікаво, чим закінчиться, чи ніsad.gif
Екатерина
Цитата
Тепер навіть не знаю - чи мені цікаво, чим закінчиться, чи ні

Да я тоже смотрю шоу "одним глазом". Нормальных пар нету уже. За Буйнова вообще стыдно - не знает слов ни одной песни, да и не поет вообще. Как он пел в "Веселых ребятах"???? Одна Инна молодец - распелась smile.gif
oliana
Екатерина, ага, Інна так співає, що якось аж дивно, видно здібна дівчина. Або так на критику реагує, не забивається в куток, і не озлоблюється, а стає кращою. Це гідне похвали, молодець дівчинка clap.gif thumbup.gif
oliana
Чеала, що в цій темі вже знайду інформацію про переможцівsmile.gif
А тут глухоsmile.gif
Розказуйте, хто там переміг? Бо я почала дивитись, і як завжди, не додивиласьsmile.gif Останнє що бачила, як Логінов з Сєдоковою співавsmile.gif
Екатерина
Цитата
Розказуйте, хто там переміг?

oliana, победили Дорн-Фролова. Билык и Зверев всю программу выясняли отношения - то у них любовь, то не любовь. В концерте учавствовали все пары, исполняли свои лучшие номера. Еще на Новый год будет новогодний выпуск программы.
oliana
Також вже кінцівку он-лайн подивилась. Якщо чесно - я чогось не здивована, але я б хотіла результату іншого. Мені здається, що справедливішим було б віддати переогу Писанці-Гришко. Але знову ж, це було б надто передбачувано. Тому вирішили організатори ще трохи народ потомитиsmile.gif
Sunlike
Дивилась вчора "Зірка +Зірка2", але не все, воно довго йде от і відволікалась. Десь Могилевську поділи. Є гарні пари, На диво сподобався номер Агутіна. Рибак ляля, а от номер мені не дуже. Ламу щось теж не дуже поняла.
oliana
Sunlike
Цитата
Дивилась вчора "Зірка +Зірка2"

ото, блін, а я не подивиласьsmile.gif
Розкажіть хто там участь бере? Бо в рекламі бачила, що і Логінов і Сєдакова ніби мелькала? Тобто попередні учасникиsmile.gif
Sunlike
Цитата
Логінов і Сєдакова ніби мелькала?

з попередніх тільки вони. Ще згадала Не Ангели з якимось російським актором, Козловський з Доною Борисовою - це якась трагедія! Треба буде подивитись повтор, тільки не знаю коли.
oliana
Sunlike
Цитата
Треба буде подивитись повтор, тільки не знаю коли.

Будеш знати - напиши, будь ласка.
Я шукала он-лайн - нема dntknw.gif Хотілось би подивитисьsmile.gif
А чому саме їх залишили?
І скільки пар?
Sunlike
Повтор у суботу в 15.40.
oliana
Sunlike
Цитата
Повтор у суботу в 15.40.

Дякую, вже і онлайн зявилось, і повторsmile.gif
А я все-одно не маю часу подивитисьsmile.gif
oliana
Дивилась сьогодні "від корочки до корочки". Є пари, які сподобались, є такі, які взагалі не сподобались. Чомусь не подобається мені Олена Воробей - не переношу я її награності в всіх цих шоу. Андрєєва підставляє конретно.
А от хто сподобався - то це Рибак, і тріо з "Неангелами" thumbup.gif
Ну і ще якось напрягає вічне недовольство Потапа dntknw.gif
Sunlike
І мені Воробей не подобається, думаю пари які мали вилетіти були вибрані справедливо.Віктор Логінов з нової сторони себе показує, такий чутливий уважний.
Ще подобається пара з Соколовим( вроді так), а що з ним за Каша?
А ще подобається Оля ПОлякова, чого не чекала.
Екатерина
Тоже начала смотреть это шоу. Уж лучше бы ведущей оставалась Могилевская, потому что эти два клоуна Вася-Ваня - черти что и сбоку бантик.
Один вопрос - зачем снова взяли Седокову? Ведь ее можно похвалить только за красивое платье. Жаль Логинова, ведь он действительно старается.
Пока трудно сказать кто из пар нравится мне. Наверное пара Соколова и Сальцовой. Но здесь нравится Соколов.
Цитата
а що з ним за Каша

Есть группа украинская "Крихітка Цахес", так вот она там солистка, она принципиально не поет на русском.
Sunlike, а кто из пар вчера выбыл? А то я вчерашний выпуск не смотрела
Sunlike
Цитата
Есть группа украинская "Крихітка Цахес"

Я по голосу трохи впізнавала, а зовнішність її не знала.
Вчора ніхто не вибув, жюрі їх пожаліло. Номінанти були пара з Воробей іпара з Фаготом.
Ведучі мені теж не подобаються. Найкращою ведучою мені колись була Тіна Кароль.
oliana
Цитата
Вчора ніхто не вибув, жюрі їх пожаліло. Номінанти були пара з Воробей іпара з Фаготом.

Сьогодні ще раз частину тої програми продивилась. В принципі логічно, що пожаліли, як не як - одна пара вже й так вибула think.gif Тим не менше, Потап з своєю строгістю вже просто дратує wallbash.gif
Sunlike
Дівчата хто з пар вилетів у понеділок? Я тільки кінець пропустила, догадуюсь, що це Каша з Соколовим, але все ж може бути.
Екатерина
Цитата
Тим не менше, Потап з своєю строгістю вже просто дратує

oliana, и не говори! Потап ставит из себя такого знатока музыки! Пытается что-то умное сказать, а не получается.
Цитата
Дівчата хто з пар вилетів у понеділок? Я тільки кінець пропустила, догадуюсь, що це Каша з Соколовим, але все ж може бути.

Sunlike, да, выбыл Соколов! cry3.gif cry.gif Он мне очень нравился в этом проэкте. Пару ему дали не ахти, то петь не буду, на русском петь не буду.
Раздражает Воробей! Выпенидривается, слов не знает.
Sunlike
Вчора ніхто не вибув, пожаліли Рибака, де ж такого красуня виганяти, хай собі миряться. Але як на мене номер був класний.

А найбільше мені запам'ятався цей жахливий костюм Василіси Фролової, аж дивитись було неприємно, з смаком в неї проблеми wacko.gif
Екатерина
Цитата
Вчора ніхто не вибув, пожаліли Рибака, де ж такого красуня виганяти, хай собі миряться. Але як на мене номер був класний.

По-моему тоже, они хорошо выступили. И номер хороший, и Катя пела хорошо. Так жюри сначала оценили низко номер, а потом говорят что это достойная парп остаться. Это жюри не поймешь, если Воробьева-Андреев и Лазарева-Агутин забыли слова, то это супер, зато как выкрутились. И какую-то пару они ругали за несколько песен в номере, а только Агутину с Лазаревой это можно. А Потап ну такой виртуоз музыки, аж страшно. Я теперь смотрю только номер и результаты в конце, а весь треп пропускаю.
Цитата
А найбільше мені запам'ятався цей жахливий костюм Василіси Фролової, аж дивитись було неприємно, з смаком в неї проблеми wacko.gif

Страшилище. Она мне в этой короне напомнила рекламу, в которой сперматозоиды бегали по городу.
oliana
Цитата
Страшилище. Она мне в этой короне напомнила рекламу, в которой сперматозоиды бегали по городу.

А я то думаю, що там такого знайомого в ній!:)
Не подобається, що є пари, які завоювали вже собі позицію фаворитів, а є такі, які вже з перших програм лузери. От чого Рибак там - хоч вбий -не розумію! Співає він дуже гарно!
А Воробей - кривляка, жах якийсь, мені здається - вона сама себе не любить green.gif
Sunlike
Вчора багато номерів було класних. Чоловічий дует спів "Родіна", дуже сподобалось. Але я кінець не бачила, хто там вилетів. І що там Рибак в кінці натворив? Про нього стільки всього наговорили, хлопець з невинним личком і черствий всередині, аж не віриться.
Екатерина
Цитата
Чоловічий дует спів "Родіна", дуже сподобалось

Мне тоже очень понравилось. Люблю эту песню, да и спели ее хорошо - без выделываний особых.
На Рыбака жалуется Катя Кузнецова, что он не принимает ее слова, и в их паре есть только слово Саши. А тут на вылет попали три пары Кучера-Стоцкая, Горобченко-Неангелы, и по-моему Фагот-Калатай. Жюри спасли Кучера-Стоцкая, а зрители проголосовали против Горобченко-Неангелов. А тут Рыбак возьми и скажи, что он уходит вместо их. Катю не спросил, она в шоке, но согласилась. Ну вот так - Рыбак ушли, остались Неангелы-Горобченко
Sunlike
Да, Рибак розчарував, а я думала, що вони переможуть. Не думаю, що там Катя винна, просто мабуть Рибак не був готовий.
Мені виступ НеАнгелів не був найгіршим, добро, що залишились і стараються вони дуже.
Екатерина
Цитата
Мені виступ НеАнгелів не був найгіршим, добро, що залишились і стараються вони дуже.

А мне показалось, что вчера они уж через чур переборщили.
Цитата
Да, Рибак розчарував

И меня тоже, их пара с Катей мне очень нравилась
oliana
Цитата
Да, Рибак розчарував, а я думала, що вони переможуть. Не думаю, що там Катя винна, просто мабуть Рибак не був готовий.

Пригадуєте, на котромусь шоу так зробила Анастасія Приходько?
Він прекрасно відчував, що журі його виступи оцінює не надто високо. Цілком можливо, що його, переможця Євробачення, поперли б через тиждень-другий, а йому б це було дуже образливо. От він і вирішив - піти "красиво":)
Sunlike
Сьогодні пішли Фагот і Дана. Були з Не Ангелами в номінації. Якось так очікувано йде пара за парою. think.gif Наступними мабуть підуть НеАнгели чи Віктор Логінов, хоча він мені дуже-дуже імпонує. Мені особисто не подобається Воробей, а її тримають.
oliana
Sunlike
Цитата
Сьогодні пішли Фагот і Дана. Були з Не Ангелами в номінації. Якось так очікувано йде пара за парою.  Наступними мабуть підуть НеАнгели чи Віктор Логінов, хоча він мені дуже-дуже імпонує. Мені особисто не подобається Воробей, а її тримають.

Фагот і Тала? чи таки Дана? бо я якраз не додивилась. І не бачила,к оли Біличка Потапа цілувала...
І мені Воробей дуже не подобається, ну противна тьотка, трубаsad.gif
Нащо та Віка з Неангелів з нею цілувалась? green.gif

Страницы: (4) 1 2 [3] 4 
 


Кликайте на баннер, устанавливайте приложение и получайте постоянный доход!


ПРОДУКЦИЯ МАГАЗИНА
Ароматерапия
Косметика
Сувениры и Подарки
Товары для здоровья и дома


РЕКЛАМА

Футбольный мяч для тренировок















Скидки и акции в магазинах Украины!