Все конкурсы на форуме приостановлены на неопределенное время.

Страницы: (4) [1] 2 3 4  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению )

> Зірка + Зірка
oliana
Хто дивиться? Я почала дивитись, дуже сподобалось, як підібрали учасників, цікаві поєднання артистів. Але от репертуар скажу відверто - вже так приїлись ті пісні! Чи то яп переситилась, але першу програму дивитись не могла, ну набридли мвже вони мені, а от заспівали Шоптенко-Скрипка Алуре данс (вибачайте, що укр. літерами)- бомба, як на мене - а їх затюкали)
Дуже мені симпатичний Вітя Бронюк. Подивлюсь і ще допишу, кого лююблю. І Віктор Логінов - оsmile.gif
А вам хто сподобався?
kitsunia81
видела немного начало первой программы и сегодня (повтор наверное) совсем чуть чуть. Да репертуарчик приелся уже, пока даже все пары не видела sad.gif
oliana
kitsunia81, так, сьогодні повтор другої частини був. В ній вигнали Лену Перову (я з таким рішенням згідна). Перша програма була типу як представлення всіх пар, а в другій вже вигнали одну пару, і тепер щопрограми будуть когось виганяти. Ну от, так в двох словах. Всіх пар також не назву, беруть участь з таких хто запамятався пара Білик-Звєрєв, Даша Астафьєва, Буйнов, Інна Цимбалюк,Настя Каменських та іншіsmile.gif
Sunlike
І мені дуже Віктор Логінов сподобався. Він такий милий! І Білик з Звєрєвим гарно співають якщо не дивитись на них rofl.gif Але я думаю зірок забагато, перебор. Що всіх і не запамятаєш. Скрипка із Шоптенко теж класні "унікальні".
Polinka
Билык со Зверевым даже внешне похожи. laugh.gif Скрипку вообще я люблю, болею за него автоматически, но в этом шоу как-то недотягивают они, стиль что ли другой... Не ожидала от Писанки такого голоса. smile.gif
Екатерина
Смотрю это шоу, только полностью посмотреть никак не получается. Во-первых, не нравится Могилевская в роли ведущей.
Цитата
Билык со Зверевым даже внешне похожи.

Это точно, сразу бросатеся в глаза.
Не нравится мне Буйнов, петь же не умеет, как он пел в "Веселых ребятах"???? Замахнулся на песню "Мохнатый шмель", слова забыл и не пел а рассказывал.
Удивили меня Каменских и Берсенева - понравились.
А Верник только и знает в декольте глазами "ныряет" к Астафьевой, его это сильно отвлекает от пения mosking.gif
Цитата
І мені дуже Віктор Логінов сподобався. Він такий милий!

Он классный очень! Поет намного лучше Седоковой, кто ей сказал что она петь умеет?
oliana
Ага, згідна, що трохи переборщилди вони з кількістю пар - дійсно, всіх не запамятаєшsmile.gif А Вернік дійсно так до Астафєвої липне, я думала, що це тільки мені так здається rofl.gif
Сєдокова, якщо чесно, мене дратує у всіх подібних шоу. І чогось Семенович мені зовсім не смпатична think.gif
Писанку так і не почула, алекщо вже взялась з Гришком за співи - мусить марку триматиsmile.gif
Екатерина
Цитата
алекщо вже взялась з Гришком за співи - мусить марку тримати

Писанка меня тоже удивила, поет под стать Гришку. Особенно в первой программе "Нью-йорк" пели. Круто она поет, не ожидала от нее
oliana
Сьогодні побачимо, що вони там надумаютьwink.gif Шкода буде,я кщо Скрипку попруть, але це вже якась тенденція- ніби всім подобається, всі за ньог голосують, але в журі він не в фаворіsmile.gif Чи то імідж ва нього такий? Так і в "Танцях з зірками" було...
Polinka
oliana, мне кажется, Скрипка такие мероприятия должен был уже перерости. Он и так крут, фестивали организовывает, подъемной деятельностью занимается, нафига он лезет в такие шоу, скучно наверное. smile.gif
oliana
Polinka, може й так, але подобається, що він ніби і крутий - але бере участь, не встидається і не боїться заспівати в живу. А от наприклад Вокарчук, Пономарьов - напевне не атк себе впевнено почувають, бояься може провалу, бо в жодному подібному шоу їх не бачила think.gif
Гришко також крутий - але нічого, тримаєтьсяsmile.gif
Екатерина
Цитата
нафига он лезет в такие шоу, скучно наверное.

Чтоб не забыли о нем, мелькать нужно перед глазами как можно больше и чаще. Мне он как певец не нравится, ни песни его, ни манера исполнения
kitsunia81
девченки, вот сижу общаюсь с вами а сзади телек включен для фона, идет это шоу, ну блин поют что то очень слабовато, как по мне, вот что значит вживую и без оранжировок mosking.gif Хфактор и то лучше
Екатерина
Цитата
ну блин поют что то очень слабовато, как по мне, вот что значит вживую и без оранжировокХфактор и то лучше

kitsunia81, и не говори. я от вчерашних выступлений тоже не в восторге. В Х-факторе люди вот так просто пришли и поют как суперски, а тут готовят певцов, репетируют и так лажают, даже слов песен не знают, позор.
oliana
Екатерина, а я так і не подивилась... Ні Х-фактор т олком не змоглм подивитись, ні зірокю Нічого, зараз сяду, буду в он-лайні дивитись. Вчора бачила тільки Білик-Звєрв, Писанку, і ще там когось, а Цимбалюк з Буйновим. Та ну, беруть тільки ті пісні, що й в кожному шоу wacko.gif
Екатерина
Я тоже полностью не посмотрю, поздно идет, я уже засыпаю, пока кручусь еще по квартире - телевизор фоном работает. Билык со Зверевым слова забыли, Седакова куда-то не в ту мелодию пела, да еще и с ужимками идиотскими. А вот Могилевской там негде развернуться, роли ведущей маловато, она бы во всех парах пела сразу. Короче, шабаш какой-то устроили там smile.gif
oliana
Екатерина, думала, подивлюсь он-лайн, але нема ще відео, тільки Каменських і Берсеньева, якщо я правильно прізвище написала)
Ага, Могилевсяька прям там аж відчувається, що парить над всіма, і відчува, що вона єдина зірка на проекті. Хоча не подобаєтсья мені її голос і манера виконання, страшно не подобається.
Ну а Сєдокова для мене - взагалі жах на килах ночіsmile.gif Не знаю, що вона за людина, але співати точно не вміє. Правду пишете - зате як сядуть в журі, то талановитих людей з землею мішають, а самі-то ніякі blink.gif
Екатерина
Цитата
тільки Каменських і Берсеньева,

Как раз вчера их я не посмотрела. sad.gif Их пара мне нравится. А вообще нужно было пару разнополую делать, а то этих соединили и Кричевского с Сергеем
oliana
Екатерина, ага, і мені більше подобається, коли хлопчик-дівчинкаsmile.gif
Співали дівчата пісню гурту Комбінація "Рашен гьорл". Нормально, скажу я вам, не гірше за оригінал, але їх там розкритикували. Коротше, їх не поймеш - коли їм подобається, а коли затюкаютьsmile.gif
Екатерина
С сегодняшнего дня это шоу пораньше будут показывать - в 20.00, теперь может досмотрю до конца передачу, не усну.
oliana, а кого выгнали на прошлой неделе?

Это сообщение отредактировал Екатерина - 11.10.2010 - 12:57
Екатерина
Как вам вчерашний выпуск? Наконец-то выпровадили Седокову! Логинова жалко, он старался. Вот не понимаю, зачем нужно было давать задание по поводу иностранных песен, если только пары две-три смогли спеть на языке оригинала? Остальные перевели. Ужасный перевод, мне не понравилось. Особенно Верник с Астафьевой, ну кошмар. Итальянскую классику нужно петь в оригинале, мне кажется, она не подлежит переводу. А тот бред, который несли Кричевский со своим партнером? blink.gif А Билык со Зверевым? Куда это годится? Ну тут уже Могилевская разошлась, выпендрилась. Не могу понять Лихуту, вроде бы у него такой удачный, серьезный проект - Повалий, а хвалит такой бред типа Зверева и Билык. Очень понравились Каменских с Берсеневой! Девченки просто супер спели! thumbup.gif

Это сообщение отредактировал Екатерина - 12.10.2010 - 08:42
oliana
Екатерина, попереднього разу вигнали Скрипку і Шоптенко - як на мене - зовсім не заслужено. Це вже якось піднапрягає - одних розхвалюють незалежно від того, що вони роблять, а цим так нагло сказали - о, ви не постарались і т.д.



Цього разу якби Бронюка поперли, я б це шоу більще не дивиласьsad.gif Вони зовсім непогано виступили. Але так кожен може сказати - я чогось недорозуміла, як Сердючка і Вайкулеsad.gif
Екатерина
Цитата
Цього разу якби Бронюка поперли, я б це шоу більще не дивилась Вони зовсім непогано виступили

Это точно, я не ожидала от них такого хорошего выступления. Мне понравилось как сказала Сердючка по поводу Виагры и Астахова "Звезда поет лучше певиц" - это точно
oliana
Екатерина, а ви не помітили, що реально, одні пари спокійно собі виступають - і всі десятки, ну хоч би для різноманітності якусь девяточку. А інші - ніяк догодити не можуть?
В цьому випуску взагалі кричуща несправедливість - те що Могилевська співала, так що ригати хотілось замість Білички. Я так і не в курсі, що там сталось, алдле та ну його -це не для слабонервних, такі співиsmile.gif
Могли Біличку ппоерти - але ж ні, бо вони епатажні think.gif
Екатерина
Цитата
Екатерина, а ви не помітили, що реально, одні пари спокійно собі виступають - і всі десятки, ну хоч би для різноманітності якусь девяточку. А інші - ніяк догодити не можуть?

Конечно, заметила! Вот например жюри тащатся просто от Верника с Астафьевой. Ну что там хорошего???? Ни он, ни она петь не могут!

Цитата
В цьому випуску взагалі кричуща несправедливість - те що Могилевська співала, так що ригати хотілось замість Білички. Я так і не в курсі, що там сталось, алдле та ну його -це не для слабонервних, такі співи Могли Біличку ппоерти - але ж ні, бо вони епатажні

Билык простыла, горло болит и не могла петь. И тут на выручку пришла добрая фея Могилевская, которой негде было до этого разгуляться. Со Зверевым никак не могли спеться - пели кто в лес, кто по дрова. Но жюри просто пищало от благородного поступка Могилевской, и не успевали нахваливать!
А вот по поводу эпатажа, я это называю немножко другим словом, но боюсь если я его напишу, меня забанят blush.gif
oliana
Екатерина
не забанять, думаю, з вами всі солідарніwink.gif
Та ну, Могилевська аж харить, такий якийсь той голос огидний "в ніс", а вони так ним випендрюється, ніби має золото! Писанка мене здивувала - так гарно співає. А Верник взагалі - чогось від нього тошнить, ну чесне слово, так до тої Астафьєвої липне, аж гидко. Фу! Я б на нього не повелась green.gif
А, і ще гарно дівки заспівали - Каменських і Берсєньєва - сподобалосьsmile.gif
Екатерина
Цитата
Писанка мене здивувала - так гарно співає

Она меня тоже удивляет. Я раньше думала, как она с великим тенором будет петь? А она не отстает от него! Молодчина!
Цитата
А Верник взагалі - чогось від нього тошнить, ну чесне слово, так до тої Астафьєвої липне, аж гидко.

Та да, сделает дикий оскал и ныряет в декольте, а петь уже некогда да и не получается, их бы следующих на вылет
oliana
Цитата
Та да, сделает дикий оскал и ныряет в декольте, а петь уже некогда да и не получается, их бы следующих на вылет

Мені здається, що їй і самі гидко. Вона з якимсь таким презирством на нього дивиться, він явно не в її стилі. Хоч вона мені чогось симпатична, принаймні симпатичніша за Васю Фролову. Не питайте чому -не знаюsmile.gif
Екатерина
oliana, скажи, пожалуйста, кого выгнали вчера и кто что пел? у нас вчера свет выключили, успела посмотреть только Билык-Зверев, и тот балаган, который устроил Астахов с Виагрой. Правильно Сердючка поставила им 5 баллов.
oliana
Екатерина, вчора вигнали Бронюкаsad.gif Але я цього разу також згідна з суддями - вони гірше підготувались, ніж інші. Бронюк мені сподобалось як заспівав, Семенович - слабенько. БУв варіант між ними і Віагрою з Астаховим - Віагра також абсолютно ніякий номер підготувала, взагалі ,я кийсь дурацький.
Сподобалось,я к Харчишин виступив. Ну ось і все в двох словахsmile.gif

Страницы: (4) [1] 2 3 4 
 


Кликайте на баннер, устанавливайте приложение и получайте постоянный доход!


ПРОДУКЦИЯ МАГАЗИНА
Ароматерапия
Косметика
Сувениры и Подарки
Товары для здоровья и дома


РЕКЛАМА

Футбольный мяч для тренировок















Скидки и акции в магазинах Украины!