Все конкурсы на форуме приостановлены на неопределенное время.

Страницы: (4) 1 [2] 3 4  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению )

> Зірка + Зірка
Екатерина
Цитата
вчора вигнали Бронюка Але я цього разу також згідна з суддями - вони гірше підготувались, ніж інші. Бронюк мені сподобалось як заспівав, Семенович - слабенько. БУв варіант між ними і Віагрою з Астаховим - Віагра також абсолютно ніякий номер підготувала, взагалі ,я кийсь дурацький.Сподобалось,я к Харчишин виступив. Ну ось і все в двох словах

Понятно. Да и мне Бронюк-Семенович нравятся больше чем Виагра-Астахов. А что пели Каменских-Берсенева?
oliana
Екатерина, вчора тема програми була "народні пісні". Берсєнєва була росіянкою, Каменських - українкоюsmile.gif
Співали пісню якусь спільну - та по-українськи, та - по-російськи. Коротше, без сто грам не обійтисьsmile.gif
Назагал - непоганоsmile.gif
Екатерина
oliana, вчера смотрела выпуск? Выпровадили Панина и Сати. А выбирали между ними и Верником-Астафьевой. Уж лучше бы ВЕрника уже отправили домой. А от выступления Билык-Зверев я в шоке. Не поняла к чему эта сценка была разыграна think.gif Не дошел мне их креатив. Как всегда порадовали Каменских-Берсенева и Гришко-Писанка clap.gif
oliana
Екатерина, і мені сподобались ті пари, які і вам! І також очікувала, що виженуть Верніка-Астафьеву. Хоч мені і подобається вона, але від нього тошнить, прям зненавиділа його в цьому шоу, хоча раніше нічого особливо до нього і не відчувалаsmile.gif
Шкода Паніна, навряд чи він справді на зйомку полетів, напевне образився на журі за едолугі коментарі. І Саті була в шоці -вона завжди атка щира, а тут така посмішка натягнута, здавалось, зараз сльози бризнутьsad.gif cry3.gif
Екатерина
Цитата
Шкода Паніна, навряд чи він справді на зйомку полетів, напевне образився на журі за едолугі коментарі. І Саті була в шоці -вона завжди атка щира, а тут така посмішка натягнута, здавалось, зараз сльози бризнуть

Точно. Жюри не понять, то им нравится такой бред как Билык-Зверев, то хаят в принципе не плохое выступление Панин-Казанова.
И еще я заметила, что Виагра-Астахов попали в немилость к Лайме think.gif
Sunlike
Зірок аж дуже багато і кожен раз шкода як хтосьвилітає. А що буде блище до фіналу, коли залишаться найсильніші, страшно уявити. Шкода що я пропустила виступ Білик sad.gif
А ще мені з тим голосуванням глядачів не дуже подобається, нема тої інтриги і масштабів, хоча менше грошей в людей вициганюють
Екатерина
Цитата
Шкода що я пропустила виступ Білик

Sunlike, ну ты ничего не пропустила. Зверев был в образе гламурного шахтера, Билык в образе какой-то инопланетянки. Вот она на протяжении всей песни шла к нему и подарила ему "космическое" сердце wacko.gif А пели песню Преснякова "Ты скажи, ты скажи" ("в тот же день, а не завтра, лучше ласковой лжи беспощадная правда")
oliana
Sunlike, згідна з Екатериною, що нічого особливого ви не пропустили - Білик,я к Білик, Звєрєв як Звєрєв. Нічого особливого, але коментарі журі знову переконали, що ця пара серед фаворитів шоу. Я б не сказала, що вони кращі за тих же Саті і Паніна, але мабуть така домовленість. Чула, що зірки самі ж доплачують за те, щоб не вилетіти в перших частинах шоу - це ж типу як визнання того, що вони не цікаві для публікиsmile.gif
Екатерина
Вчера ушли Виагра и Астахов, совершив благородный поступок - ушли вместо Каменских-Берсеневой. Да и правильно, выступление Виагра-Астахов было как-то не очень. Да и вообще, вчера вечер был не ахти. Понравились только Писанка-Гришко. Ну о Звереве с Билык я молчу - как всегда непонятный мне "эпатаж"
oliana
Екатерина, о. а я додивилась, як вигнали Берсєньєву і каменських, та й пішла в ваннуsmile.gif
Так і думала, що їх вигнала, якб ви не написали, то і не знала би. А що так ВіаГра собі придумала? Якщо чесно, то з їхніх виступів можна сказати, що вони взагалі найслабші були, і серед тих, хто вже вилетів think.gif
Це мені так здається mosking.gif
Екатерина
Цитата
А що так ВіаГра собі придумала?

oliana, они сделали такой типа благородный жест, решили уйти вместо Берсеневой-Каменских. Видимо побоялись, что уйдут следующими, а так - остались героями, пожертвовали собой ради другой пары
oliana
Екатерина, і правильно зробили -не найкращі вони, мені більше подобались навіть ті, хто вилетів. Чомусь ВіаГра жодного разу нічим не вразила. Але, як кажуть, на смак і колір фломастери різніsmile.gif
Цікаво, що ж там вже сьогодні буде?
Екатерина
Цитата
Цікаво, що ж там вже сьогодні буде?

Ну наконец-то выпровадили Астафьеву и Верника! Вчерашнее выступление - это просто вынос мозга. Я думала, она хоть свою песню споет, но даже этого не случилось.
Удивили Билык-Зверев - просто вышли, без всяких выкрутасов, просто спели и к слову, не плохо спели.
Понравились Каменских-Берсенева, Писанка-Гришко, Будин-Харчишин. Очень не понравилась самодеятельность Писаренко и Кричевского
oliana
А я знову не подивиласьsad.gif Нічого, тепер в он-лайні без реклами подивлюсьsmile.gif
Так, Вернік-Астафьева облажались по повній програмі. Таке враження, що взагалі незнайому пісню співали dntknw.gif Ніби перед концертом її вперше почулиsad.gif
kievlyanka
А мне очень нравится это шоу, пытаюсь смотреть не пропуская, каких либо любимчиков или явных фаворитов у меня нет. Как по мне то лучшее выступление, или точнее постановка была на тему "Вий". Бывают более или менее интересные номера. Но это все дело вкуса.
Екатерина
Вчерашний выпуск мне понравился за исключением голосования. Зачем было оставлять Кричевского и Писаренко? Ну не самые они лучшие певцы, больше выделываются, чем поют. Опять же понравились Писанка и Гришко smile.gif Не перестают удивлять smile.gif
Екатерина
Ушла одна из моих любимых пар Берсенева-Каменских. Так жаль! Лучше бы Билык-Зверев ушли. Выступлением порадовали Гришко-Писанка и Будина-Харчишин - так приколно обыграли Аватар под песню Носкова. Ну как всегда Буйнов испортил песню. А без Сердючки в жюри скучно
Екатерина
Эх, жаль, что из шоу добровольно ушли Будина и Харчишин sad.gif Ну не понятно мне, что хорошего в выступлениях Кричевского-Писаренко и Билык-Зверева???? Ну о Буйнове я вообще молчу - ко всему своему ужасному выступлению он еще и с растегнутой ширинкой вышел
Опять таки порадовали Писанка-Гришко. Думаю, они и должны стать победителями
oliana
Екатерина, я тепер і Зірку+зірку дивлюсь одним оком. Все, не втримали вони моєї увагиsad.gif
А тепер і Харчишин пішов - взагалі майже ніхто мені не подобається. Щось та програма втраьтила свій колорит, "Две Звезды" були значно кращими, я їх завжди дивилась до кінцяsad.gif
Екатерина
Цитата
Екатерина, я тепер і Зірку+зірку дивлюсь одним оком. Все, не втримали вони моєї уваги

oliana, и так же это шоу теперь смотрю. Бред уже полнейший. Если они еще победителями сделают Кричевского-Писаренко или Билык-Зверева - это вообще уже финиш будет
Екатерина
Во вчерашнем выпуске порадовали практически все пары - выступления были хорошие, оригинальные. Как следствие этого - остались все пары. Только Буйнов в образе мачо, больше мне напоминал чмо
oliana
Як добре, що ви написали про результат програми вчорашньоїsmile.gif Я дивилась майже все, але якраз не побачила кого виштурляли. Якщо чесно - якось дратують ті передачі, де нікого не виганяють, вже вони переборщили з цим, в кожному шоу цей момент повторюється dntknw.gif
Екатерина
Цитата
дратують ті передачі, де нікого не виганяють, вже вони переборщили з цим, в кожному шоу цей момент повторюється dntknw.gif

oliana, ты права. Ну жюри просто не могло поставить участникам за исполнение своих песен плохие оценки.
И давай уже на "ты" wink.gif
oliana
Екатерина
В мене це вічна проблема перейти на 2ти", а ще довго "викаю"№, з мене вже сміються в деяких інстанціяхsmile.gif
Переходимо на "ти", а я далі така офіційнаsmile.gif
Звісно, не могли за свої пісні ставити погані оцінкиsmile.gif
Але почсни мені, що тобуло за ноу-хау- Руслани і Гришка.
В мене чоловік прийшов додому з чужим котом, пожалів його, то я там пішла виясняти обставини,я к йому на таке розуму вистачилоsmile.gif І пропустила мяукання, точніше, чия ж то пісня була?
Екатерина
Цитата
Але почсни мені, що тобуло за ноу-хау- Руслани і Гришка.

Это "мяуканье" было из репертуара Таисии Повалий. Хотя я такого и не помню.
oliana
Екатерина, я думала, що то вони по-приколу сказали, що підготували пісню Повалі й і Баскова. І я щось такої не пригадую пісніsmile.gif
Коротше, може воно і для цінителів опери має велику смислову нагрузку, але не для таких як я mosking.gif Щось я тут особливої естетики не відчула. Іншими словами, креатив - це добре, але що забагато - то вже не добреsmile.gif
Polinka
Я передачу эту не смотрела, но про мяуканье свои пять копеек вставлю. Есть у Россини шуточная пъеса "Кошачий дуэт", певицы всю дорогу мяукают под музыку. smile.gif Повалий ее пела, помню.
Гляньте на youtube, сама Монсерат Кабалье не постеснялась мяукать. smile.gif
oliana
Polinka, о, а я про що? Я повний невіглас в опері і в такому подібномуsmile.gif
Ще там такі як "Памяті Карузо" знаю, і ще там що попопулярніше... А про "мяукання" не зналаsmile.gif Ото валянокsmile.gif
Раз мявкала сама Монсерат Кабальє - значить все нормально)
Polinka
oliana, rofl.gif rofl.gif
oliana
Ото дивилась, дивилась сьогодні - і не додивилась! Закінчила на Писаренку з Кричевським, коли вони свою другу пісню співали. Хто дивився - як там дал розвиваось, кого погнали?
ДУже сподобалась цього разу Інна Циммбалюк - виспівалась!

Страницы: (4) 1 [2] 3 4 
 


Кликайте на баннер, устанавливайте приложение и получайте постоянный доход!


ПРОДУКЦИЯ МАГАЗИНА
Ароматерапия
Косметика
Сувениры и Подарки
Товары для здоровья и дома


РЕКЛАМА

Футбольный мяч для тренировок















Скидки и акции в магазинах Украины!