Все конкурсы на форуме приостановлены на неопределенное время.

Страницы: (3) [1] 2 3  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению )

> Как часто хочется секса ?
Ворон
Интересен вопрос как часто Вы занимаетесь сексом и хотелось бы ????
Жду откровений...
kitsunia81
Цитата
Жду откровений...

начнем с тебя, а то ишь каков хитрец, все повыспросить а о себе не говоришь
oliana
kitsunia81
я розповім, може це Ворона простимулює. В мене секс кожного дня, хотілось би, щоб цілими днями -як колись. Нічого не хвилює, ні стірка, ні уборка, ні їжа, ні діти, ні робота -це був відпочинок, чи навіть точніше сказати - просто зміна обстановкиsmile.gif
Ах, молодістьsmile.gif
Ворон
огооо..хотелось бы хотябы раз в неделю...а не...раз в два месяца..((((( и ето пишет вам женатый мужчина!!!
oliana
Ворон Я завжди думаю, що це нормально, коли оружені люди мають інтимні стосунки щодня - для цього б начебто одружуютьсЯ, принаймні, це одна з причин. Але сумна статистика доводить протилежнеsad.gif
А що вам заважає мати секс так часто, як вам хочеться? Чому тільки раз в два місяці? Можливо ви просто не вмієте заохотити свою дружину? Чи темпераменти у вас різні? think.gif
Екатерина
Цитата
В мене секс кожного дня

thumbup.gif
У меня тоже секс каждый день. Бывают редкие дни, когда нету. А если не каждый день, я же злая как черт тогда mosking.gif
Цитата
хотілось би, щоб цілими днями -як колись.

Хотелось бы, но надо же и на работу ходить sad.gif
Ворон
ТРУДНО ...ДА......

Это сообщение отредактировал Ворон - 12.01.2011 - 19:29
василечек
Ой правда? А у меня-раз в 2 недели... crybaby.gif crybaby.gif
kitsunia81
хочется то каждый день, но муж стал такой ленивый что надо его брать силой...своего обнаженного тела и умений рук губ и языка tongue.gif
oliana
kitsunia81
молодець! Ото пощастило мужикові, а він коники показує! Чи то всі мужики такі інертні стали, що навіть споконвічна чоловіча тяга до сексу вже стала одним із марудним обовязків? Чи то вони тільки ж дружинами так, а з чужими дівулями ще ого-го? think.gif
kitsunia81
Цитата
молодець!

я ему такую новогоднюю ночь устроила, что долго будет помнить blush.gif mosking.gif mosking.gif
Цитата
Чи то всі мужики такі інертні стали, що навіть споконвічна чоловіча тяга до сексу вже стала одним із марудним обовязків
вчера говорю ( с улыбкой) про супружеский долг, а он мне -ну если не усну ( зевая)
oliana
kitsunia81
мій так не каже, мій завжди хоче. Але так само, ніколи не прощає, якщо я раптом з ніг валюсьsad.gif
Я завжди мушу бути на висоті, і тоді він довольний. Часом аж задіває, що стільки всього на мені висить - все фактично - і їжа. і покупки, і діти,і уборка, стірка, мусор - все, све, бо він ПРАЦЮЄ. Ой, настрій в мене препаскуднийsad.gif...
Ворон
ну повезло же вашем мужьям!!!!
Светлая
1-2 раза в неделю wub.gif
oliana
Прочитала свій останній коментар - настрій справді був препаскуднийsmile.gif Якщо чесно, щобдня хочеться. Просто, по-різному якось. часом є сили погарцювати mosking.gif а часом хочеться просто ніжності і спокою. Люблю використовувати всі сприятливі моменти для коханняsmile.gif
Ворон
раскажу вам тайну одну..хотите????
kitsunia81
Цитата
раскажу вам тайну одну..хотите????

Ворон,дорогой ты наш, ну не томи, что за тайна, чего интриговать то tongue.gif
kievlyanka
и я хочу тайну!!!
oliana
Цитата
раскажу вам тайну одну..хотите????

Ото, блін, і я на тайну чекаюsmile.gif think.gif
Де ж вона? Заінтригував! Сподіваюсь, зараз Ворон напише. що в нього з дружиною стосунки налагодились! ura.gif
Ворон
напишу..готовы???
oliana
Ворон
Цитата
напишу..готовы???

Ворон продовжує інтригуватиsmile.gif
Та не томіть вже дам, пишіть, що там в вас за секрет? Бо я зранку зайшла на форум і очікувала, що вже побачу, що в вас нового, а тут знову пшикsmile.gif
kitsunia81
Цитата
напишу..готовы???

не ну видели такое. А нас между прочим дети и работ невпроворот, а мы ж тайну ждем. А может Ворон не придумал еще тайну tongue.gif
Цитата
Бо я зранку зайшла на форум і очікувала, що вже побачу, що в вас нового, а тут знову пшикsmile.gif

наверно и жену так интригует а толку - нуль mosking.gif
Ворон
у меня появилась любофььььь)))
oliana
Ворон
Цитата
у меня появилась любофььььь)))

Ну і?... Ви завжди настільки лаконічний, що я вже знову зараз почну писати свої здогадки rofl.gif
Це стосується дружини, коханки чи ... є ще хтось? whistle.gif
Ворон
я влюбтлся в свою жену..еше раз)))ну как такое может быть???

может потому что она беременнна??00))
ураааааааааа...я стану папой))
Polinka
О как все обернулось!
Ворон, мои искренние поздравления. cheers.gif
oliana
Ворон
Цитата
я влюбтлся в свою жену..еше раз)))ну как такое может быть???

может потому что она беременнна??00))
ураааааааааа...я стану папой))

УРАААА! Щиро рада за вас! Я дуже, дуже рада, що в вас все налагодилосьsmile.gif
Якщо щось буде йти н е так (вагітні дами бувають трохи специфічними), приходьте на форум, ми вас розрадимоsmile.gif
Ще раз вітаю вас з КОХАНОЮ дружиною!
nikolina
Ворон. Как же рада за вас. Берегите ее (особенно во время беременности). Будьте к ней внимательней, терпимей (это пишет вам мама троих дочерей и ожидающая четвертого ребенка) smile.gif . Беременные в этот период бывают очень переменчивы (то ей то, а то сразу раз и это rofl.gif ), бывают плаксивы, сентиментальны cry3.gif Все это связано с изменениями в организме женщины, с гормональным фоном. Но могу вас успокоить - это пройдет с рождением ребенка mosking.gif Зато какой секс во время беременности (если конечно врачи не запретят по состоянию/по угрозе срыва беременности). Секс, когда уже не опасаешься что забеременеешь, когда экспериментируешь с разными позами, когда женщине хочется чаще и больше... blush.gif Так что берегите ее и вашу любовь kiss3.gif
Cвета
Ворон искренне за вас рада!!Это так здорово thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif поздравляю!!!!!
Ворон
спасибо девчата мои дорогие..чтобы я ез вас делал!! послушайте песню для вас:Николай Кораченцов и Ирина Уварова---Что тебе подарить?

Страницы: (3) [1] 2 3 
 


Кликайте на баннер, устанавливайте приложение и получайте постоянный доход!


ПРОДУКЦИЯ МАГАЗИНА
Ароматерапия
Косметика
Сувениры и Подарки
Товары для здоровья и дома


РЕКЛАМА

Футбольный мяч для тренировок















Скидки и акции в магазинах Украины!