Все конкурсы на форуме приостановлены на неопределенное время.

 

> Болить вушко
oliana
В старшого сина (чотири роки) за останніх кілька днів двічі боліло вушко. Зміна погоди, може шапочка залегенька, плаче бідний wallbash.gif
Покапала каплі Отіпакс - ефект нуль. Купила в аптеці фітоворонки вушні (якраз виробництва Діас) - задоволена, прогріли, до речі, клштують в аптеці 16.60, а на форумі по 19 рн ніби (це так, для статистики). Але от проблем, останні я забрала, біьше нема.
Сьогодні вночі знову розболілось вушко - покапала настойкою календули, закрила ваткою з камфорним спиртом. Помогло на протязі години.
Підкажіть, які методи від вушного болю знаєте ви? Щоб швидко ефективно помогло, і завжди під рукою?
Sunlike
Якщо немає температури, то потрібно гріти теплою сіллю, (випробувала на собі) або лампами наприклад Соллі. Отіпакс нам допомагали.

Але якщо так довго не проходить краще йдіть в лікарню, бо може перерости в хронічний отит. Краще попити антибіотики, або навіть поколоти.
oliana
Sunlike, дякую за пораду, дійсно, сіль добре допомагає - я собі гаймори гріла.
А що це за лампа, де продається, як нею гріти?
Я то розумію, що варто до ілкаря сходити, алеце його не довго болить, просто почало боліти в суботу, сьоодні вночі повторилосьsad.gif Думаю, вчора гуляли довго, може десь дуйнуло в вушкоsad.gif А перед суботою в пятницю також трохи довше погуляли, тов подружки артурової коньюктивіт, а в нього в суботу горло розболілось, і вуха. Температура булаsad.gif
Температуру збили, вуха полікували, горло аткож, ніби все ок... А тут знову...
І завжди гуляємо, тай погода нормальна була,якось не такі ті діти хворобливіsad.gif
А тут масово - вчора була в садіку, кажуть, що ще пару дітей з вухами вдома сидятьsad.gif
Це не може бути якийсь вірус?
Екатерина
У меня в детстве постоянно болели уши, спасалась только солью теплой - грела ухо и только потом засыпала. В больнице промывали, эту процедуру помню до сих пор crazy.gif
Цитата
А тут масово - вчора була в садіку, кажуть, що ще пару дітей з вухами вдома сидять Це не може бути якийсь вірус?

Возможно и вирус, такие перепады температуры не пройдут бесследно. oliana, лучше все-таки обратиться в больницу, уши это очень серьезно, не легкий насморк, который можно самим вылечить.
Sunlike
Лампою Соллі гріють в поліклініці, в декого вдома є ще лампи синього світла, теж допомагають. Ідіть в лікарню. Сину там ще приписували срібло капати. Якщо є сопельки, то обов'язково капайте носика, по в дітей інфекція з носа часто провокує біль у вухах.

Після лікування нам лікарка ще довго казала вуха гріти по 15хв.

Это сообщение отредактировал Sunlike - 8.09.2010 - 16:11
oliana
Ото не люблю тих болячок wacko.gif Страшно не люблю! Раніше то пів біди, коли одна дитина - сидиш, капаєш, грієш, лікуєш і т. д., по лікарях - вділа і повела dntknw.gif
А тепре, коли двоє дітей, не все так просто. Ладно попросити когось, щоб посидів з молодшим, щоб до лікаря вибратись, або чоловік з роботи відпуститься на деньок:9 Але ж тримати бідну дитину вдомаsad.gif Він то любить вдома бути, але йому набридає, в на тут свій режим, не можу піти гуляти, як тільки захотілосьsad.gif Дитині важко пояснити:9
Коротше, треба лікуватись, і соплі ніби вже проходять, так різко почались - відразу зелені і липкі. З соплями справились, а от на рахунок вуха - згідна, що це вже посерйознішеsad.gif
Admin
Цитата
Купила в аптеці фітоворонки вушні (якраз виробництва Діас) - задоволена, прогріли, до речі, клштують в аптеці 16.60, а на форумі по 19 рн ніби


Рекомендую Вам, прежде чем заказывать продукцию в нашем магазине, поинтересоваться в ближайшей аптеке или магазине, торгующими товарами для здоровья, о наличии интересующего Вас товара. Возможно, это поможет Вам сэкономить Ваши денежные средства.
это вот здесь http://biosvet.com.ua/message.php
oliana
Вже два дні не мала часу зайти на улюблений форум, але сьогодні вже просто гріх не відписатись хоч в одній темі. Значить пішли ми до лора і вияснили причину - сподіваюсь вона одна think.gif
В вушкові була маленька іграшка! shock.gif Каже, що йому хлопчик в садіку ще зимою запхав shock.gif Жодного разу не пожалівся, негідник малий, партизан блін! Така пласмаска, схожа на цвях, такої ж форми, засунута міцно в слуховий прохід! Я в такому шоці була, відчуття - я найгірга мама в світі cry.gif Як так не знати, що в дитини в вусі щось є? dntknw.gif shock.gif Але ж нічого не видно було! Коротше, і витягали, і промивали величезним шприцом, від вигляду якого страшно стає! Потім замотали в простиню - і на операційний стіл. Я тримала за ноги, медсестри три за верхнб частину - не хочеться ж дитині операцію робити?! shock.gif Інакше, каже лікарка, треба розріз було б за вушком робити, і так витягуватиsad.gif Словом, напереживалась я, ще не заспокоїлась. Дай вам Боже, нікому не чути, як дитина верещить, а ти нічого зробити не можеш! А ще й мусиш допомагати триматиsad.gif
Але тепер все позаду, щиро вірю, завтра знову підемо до лікарки, пємо антибіотики, капаємо вушка і ніс.
Прошу всіх: зразу йдіть до лікаря, не повторюйте мою помилку, бо ж здавалось, просто вушко заболіло, а що з того вийшло shock.gif
Polinka
oliana, ой, мамочки... все, можно успокаиваться, выдыхай. smile.gif Семое страшное уже позади. И ты не плохая мама, просто за всем абсолютно нельзя уследить. Дай Бог, чтоб вы быстро и легко выздоровели и чтоб проблем со здоровьем у вас небыло. Ну разве что легкий насморк раз в год, для разнообразия. laugh.gif
Sunlike
oliana, аж волосся піднялось, бідний хлопчик cry.gif Знаю як це слухати крики своєї дитини sad.gif
А чому п'єте антибіотики?
oliana
Sunlike, бо там запальний процес почався в вушкуsad.gif Та ще й те виковирювання, помивання, все понабрякалоsad.gif Сьогодн ходили, подивилась, чи не пробита барабання перетинка. Все нормально, так що сподіваюсь, ще 5 днів, і він піде в садік, і я вже нарешті зітхну з полегшеннямsmile.gif
Polinka, дякую за підтримкуsmile.gif
Sunlike
Старший став жалітись, що йому вушко болить одне. Я вже накапала Отінуму. На другий день пішли до лора. Виявили, що в нього ще завузенький прохід і сірка не виходить. Те вушко що закапала добре промилось, така пропка велика вийшла. А з другого не вийшла, ще підем. clap.gif
Я така рада що нічогосерйозного не виявилось ura.gif
oliana
Sunlike, рада за вас, що все нормально. Мене саму в дитинстві часто вушка боліли - як я тепер співчуваю тим діткам, які з цим мають проблеми! Ви дуже правильно зробили, що до лікаря пішли, я вже писала, що така щапслива, що піщла до лікаря зі своїм, а не займалась довго самолікуванням, а то від того капання і гріття в домашніх умовах хто зна, що могло бути! think.gif
Ita
У племянника из-за насморка месяц назад начался отит. Педиатр предупреждала, что у грудничков это часто бывает. Я сестре помогала, сопли малому соплеотсосом вытягивали. И все равно....на 4 день начал истошно плакать...вызвали скорую, поехали в больницу. Там врач посмотрел и сказал, что отит, но гноя пока нет. Назначили капли дроплекс. Там лидокаин есть - боль быстро сняли. Потом еще ватку с борным спиртом ложили. За пять дней вычухали мальчика таким способом даже без антибиотиков. Ох, тяжко, пока те детки вырастут. wacko.gif

А если еще и что-то запихнут в уши....кошмар. Старший батарейку плоскую себе когда-то в нос засунул...ото я перенервничала...воскресенье....куда ехать не понятно. Но он с перепугу так дунул носом, что она вместе с соплями на метр вылетела thumbup.gif
kitsunia81
сынок три недели назад переболел простудой. Температуры не было можно сказать,один вечер 37 была и все, я ее не сбивала. А на следующий день вечером перед сном начал плакать и говорить что ушко болит, будто там журчит. Уменя самой такое бывает когда простуда. Я ложила ватку со спиртом, наутро не жаловался. А теперь раза три говорил что ушко болит. А теперь снова кашляет и сопливит немного, но когда сморкался то ушко снова сказал резко кольнуло. Я думаю что это с простудой связано, не знаю идти к лору-ведь по сути жалоб как таковых нету, но переживаю все равно
Екатерина
Цитата
Я думаю что это с простудой связано, не знаю идти к лору-ведь по сути жалоб как таковых нету, но переживаю все равно

лучше сходить к врачу. мало ли что. даже гайморит может так проявляться. Наташа, лучше сходить

 


Кликайте на баннер, устанавливайте приложение и получайте постоянный доход!


ПРОДУКЦИЯ МАГАЗИНА
Ароматерапия
Косметика
Сувениры и Подарки
Товары для здоровья и дома


РЕКЛАМА

Футбольный мяч для тренировок















Скидки и акции в магазинах Украины!