Все конкурсы на форуме приостановлены на неопределенное время.

 

> Стимуляція пологів
Sunlike
Хочу почути вашу думку і досвід стимуляції пологів. Дуже багато чула негативних відгуків. Звичайно є випадки в яких стимуляція є обов'язковою по медичних показниках. Але дедалі частіше чую про випадки, коли приходить дата пологів і лікар пропонує лягти в лікарню і простимулювати. Найчастіше таке буває, коли з лікарем на перед домовляєшся. І йому так мабуть зручніше, не треба потім серед ночі їхати приймати пологи, чи в неділю, чи на свято. Але ж з датою пологів можна помилитись.
Ось моя на днях моя подруга родила, прийшла дата пологів, її взяли на крісло, відкриття два пальці і поклали родити. Хоча схваток зовсім не було. В лікарні шийку стали розкривати, води пробили, і лише тоді почались схватки. Потім три уколи, крапельниця і через 12 годин пологи, на які сил вже не було.
А в мене було так домовлялась з лікаркою за 2 тижні до пологів, вона подивилась, каже розкриття є, давай простимулюємо, бо Пасха буде, я з міста поїду. Я відмовилась. В результаті з цим відкриттям проходила ще 20 днів і родила за одну годину велику дитину. І як бути, кого слухати?
Мені так подругу шкода, а що якби почекали декілька днів і пологи були б кращими...
Cвета
Я рожала практически в срок ,раньше на 3 дня поставленой даты.Роды стимулировали,так как матка была открыта на 3 пальца,пузырь прокалывали и вызывали схватки под капельницей,родила быстро в 4 утра приехала (так как отошли первые воды)пока меня подготовили в 7 утра поставили капельницу и в 12-50 я родила)))Роды прошли нормально не считая разрывов и кучу швов sad.gif sad.gif
А наша невестка рожая второго договаривалась на какое число будет рожать ,в тот же день приехала ей так же стимулировали роды и все прошло удачно!!Так что я впринципе не против таких родов)))
kitsunia81
мне пузырь тоже прокалывали, схватки у меня уже и так были и открытие было, а потом уже перед самыми родами капельницу ставили чтобы усилить схватки. Родила нормально без разрывов. В принципе когда так помогают ускорить процесс, то почему бы и нет dntknw.gif
Клара
ЧТо вы,никакой стимуляции нарочно делать нельзя! Тот же окситоцин или еще какой препарат-антибиотик отражается на здоровье малыша!И рожать сложнее, когда не в срок

 


Кликайте на баннер, устанавливайте приложение и получайте постоянный доход!


ПРОДУКЦИЯ МАГАЗИНА
Ароматерапия
Косметика
Сувениры и Подарки
Товары для здоровья и дома


РЕКЛАМА

Футбольный мяч для тренировок















Скидки и акции в магазинах Украины!