Все конкурсы на форуме приостановлены на неопределенное время.

Страницы: (2) 1 [2]  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению )

> Голубая глина, Голубая глина - залог здоровых ухоженых волос
Polinka
Цветная глина - это глина с содержанием примесей, оксидов металлов, микроэлементов
э чего-то цветного, что залегает в земле вместе с этой глиной. И вполне возможно, что при разведении глины водой, эти примеси отделятся и покрасят воду.
tory
Я тут придбала шампунь для сухого волосся з блакитною глиною у складі, дуже незвично було використовувати такий шампунь, консистенція у нього мутнувата, а так загалом хороший шампунь, мені він підійшов.
kievlyanka
это тоже один из моих любимых шампуней, сейчас в запасе есть и шампунь и кондиционер. Пока домываю то, что есть. А вобще уже мне кажется, что пару бутылок точно использовала. Волосы легкие и хорошо расчесываются.
Екатерина
Цитата
Я тут придбала шампунь для сухого волосся з блакитною глиною у складі, дуже незвично було використовувати такий шампунь, консистенція у нього мутнувата, а так загалом хороший шампунь, мені він підійшов.

да, шампунь хороший. я его тоже заказываю часто, подошел хорошо, волосы легкие, хорошо промывает.
tory
Цитата
это тоже один из моих любимых шампуней, сейчас в запасе есть и шампунь и кондиционер.

Я лише шампунь брала, кондиціонер теж мене зацікавив, але поки не наважилась купити, є підозра, що для мого дуже сухого по довжині волосся можливо трохи буде підсушувати, бо глина інколи підсушує як шкіру так і волосся.
kievlyanka
я иногда кондиционеры наношу не от самых корней волос а просто по длине, как бы отступая пару сантиметров, но у меня длина не большая и это сделать совсем не сложно. А еще часть средств которые мне не подходят мама себе берет ей нормально.
Герань
Цитата
Я тут придбала шампунь для сухого волосся з блакитною глиною у складі,

был у меня шампунь из этой серии, только для нормальных волос, мне подошел, и в самом шампуне видна была глина, по этому и цвет такой у него.
А ещё брала тоже на нашем сайте голубую глину, тоже понравилась smile.gif.
tory
В інтернеті знаходила дуже велику кількість рецептів масок для любого типу волосся з блакитною глиною для волосся, в основному вони застосовуються для зміцнення та для того, щоб запобігти випадінню. Але я глину поки використовую лише для обгортань для тіла.
Ksiushkis
хочу попробовать!)
marisha
Нашла несколько масочек, буду пробовать, делюсь с Вамиwink.gif

Блакитна глина – надзвичайно чистий мінерал. Кембрійська блакитна глина вміщує приблизно 50% кремнезему, що робить її хорошим джерелом даної речовини для людського організму. Крім того, у складі блакитної глини міститься радій, кремній, фосфат, залізо, азот, кальцій, магній, калій – причому, в такій формі, в якій всі ці компоненти найкраще засвоюються.

Є маса рецептів ефективних масок з блакитної глини, які при систематичному використанні допоможуть зміцнити волосся, позбутися лупи і попередити появу її, повернути волоссю природний блиск. Такі маски сприяють відновленню структури волосся, допомагають надмірно випадати волоссю і допомагають їм рости швидше.

Маска для росту волосся

Розведіть глину мінеральною водою до густоти рідкої сметани (приблизно 1: 1). При бажанні Ви можете добавити в засіб 1 ст. л. реп’яхової олії або якої-небудь іншої, яка буде допомагати рости волоссю. Засіб потрібно ретельно втирати у волосся, потім покрити голову поліетиленовою шапочкою, а поверх неї – рушником. Тримається така маска 20 хвилин.

До речі, є ще рецепти масок, кяі допомагають рости волоссю,

Маска для зміцнення волосся

й ч. л. блакитної глини ретельно розтирається з 1 ч. л. вершкового масла. Потім добавляємо в засіб 1 жовток і 1 ч. л. меду. Готова маска спершу втирається у волосся ближче до коріння, а потім розподіляється по всій їх довжині. Голову закутують, засіб тримають 1-2 години. Далі голову потрібно буде добре промити теплою водою. Використовувати маску слід 2 рази на тиждень.

Маска для живлення волосся

Одну жменю блакитної глини розбавляють холодною водою (замість води підійдуть також трав’яні відвари, наприклад – кропиви, ромашки і т д.). Потім добавляють в маску 1 ст. л. оливкової олії. Все перемішується, до утворення однорідної маси. Маска наноситься на шкіру голови, а потім на волосся, по всій їх довжині. Тримається маска 30-40 хвилин. Далі її потрібно сполоснути теплою водою, використавши трохи шампуню. Після даної процедури добре також буде нанести бальзам або кондиціонер.

Маска для волосся поживна і пом’якшувальна

Для неї потрібно буде змішати блакитну глину, йогурт, мед і масло авокадо. Готова маска наноситься на волосся, ближче до коріння, потім – по всій їх довжині. Тримається маска 40 хвилин. Далі змиваємо теплою водою.

Блакитна глина чудово відновить саму структуру волосся, додасть йому гладкість і блиск, підживить і зміцнить коріння волосся. Якщо застосовувати цю маску регулярно, тобто раз на тиждень протягом місяця, то ваше волосся почнуть швидше рости, завдяки лікувальним і поживним властивостям глини.

Щоб приготувати таку маску візьміть маленьку ложку блакитної глини ), маленьку ложку вершкового масла, один жовток, маленьку ложку меду, маленьку ложку лимонного соку. Перемішайте всі інгредієнти і розподіліть по всій довжині волосся. Якщо у вас сухі кінчики волосся, то перед нанесенням маски змастіть кінчики маслом (будь-яким косметичним). Надіньте на волосся плівку, укутайте рушником і тримайте їх так від однієї до двох годин. Після цього змийте водою два рази, незважаючи на те, що вона досить легко змивається.

Така маска допоможе вилікувати пересушені волосся. А можна її застосовувати і для нормального волосся в якості профілактики. Якщо у вас жирне волосся, то замість вершкового додавайте одну маленьку ложку касторової олії.
зайка865
да, как маска для лица - глина замечательная вещь

Страницы: (2) 1 [2] 
 


Кликайте на баннер, устанавливайте приложение и получайте постоянный доход!


ПРОДУКЦИЯ МАГАЗИНА
Ароматерапия
Косметика
Сувениры и Подарки
Товары для здоровья и дома


РЕКЛАМА

Футбольный мяч для тренировок















Скидки и акции в магазинах Украины!